MEMORANDUM
AUTORIZOVANÝ ARCHITEKT
Augustin Milata
a.i.arch.

international association of art aia aiap unesco, union of visual
artists brno biennale assotiation icograda
international council of graphic design
member czech glass society
association member of who is who
member Society of Czech Architects
member Czech chamber of architects

e-mail: info@milataarchitekt.czMatka a syn

Jste významnou osobností tohoto světa. Vaše názory a postoje ovlivňují miliony lidí. Pokud je mé Memorandum blízké Vašemu srdci, pak můžete:1/
napsat, že souhlasíte

2/ poskytnout finanční prostředky k šíření Memoranda po celé Zeměkouli. 


 

JSME ZDE PROTO, ABYCHOM SE MILOVALINEJSME ZDE PROTO, ABYCHOM SE NENÁVIDĚLIJSME ZDE PROTO, ABYCHOM SPOKOJENĚ ŽILI A PRACOVALINEJSME ZDE PROTO, ABYCHOM ŽIVOŘILI, ANEBO SE JENOM PŘIŽIVOVALIJSME ZDE PROTO, ABYCHOM O TUTO ZEMI S LÁSKOU PEČOVALINEJSME ZDE PROTO, ABYCHOM VŠECHNO ZNIČILIJSME ZDE PROTO, ABYCHOM CTILI A MILOVALI SVOJE MAMINKYNEJSME ZDE PROTO, ABYCHOM ZABÍJELI ANEBO MRZAČILI JEJICH DĚTIJsme zde proto, abychom využívali vědu a technologie ku svému  prospěchuNejsme zde proto, abychom připustili jejich zneužíváníJsme zde proto, aby nám roboti ulehčovali práciNejsme zde proto, abychom je chtěli vytvořit k obrazu svémuTo je cesta do pekel 
ODRAZY TAJEMNA  - VIDEO PLAYER


Listina základních lidských práv a svobod mi dává možnost učinit toto prohlášení:Nechci už žádné války. Ani velké, ani malé. Žádné.
Války by nikdy nebyly, kdyby nebyly zbraně.

Není možné nadále nečinně přihlížet k tomu, aby to, co bylo mnohdy staletí vybudováno, bylo během několika vteřin zničeno a pak znovu budováno. Jedná se sice o obrovitý kšeft, ale je to zrůdné. Není přece možné, aby z našich daní, ať už chceme nebo nechceme, byly financovány věci, které následně budou sloužit k našemu vyvražďování. Jestliže jsou postihovány firmy za znečišťování životního prostředí, proč by totéž nemělo platit pro zbrojařské firmy, jejichž výrobky slouží k naší likvidaci? Obracím se na všechny, kdo se na výrobě zbraní podílejí, aby začali radikálně jejich produkci omezovat.Všechny dotčené subjekty by se měly stát donátory pro smysluplné projekty, které budou transparentně realizovány. Znamená to, že by byly financovány z těchto donátorských peněz. Všechny prostředky, takto získané budou pravidelně zveřejňovány. Zveřejňována budou všechna stanoviska, vybrané lokality určené k obnově a projekty k realizaci.

Tento program má svůj smysl, tak se do toho nekompromisně dejme! Pokud se rozhodnete podpořit mou iniciativu sponzorským darem, sdělím Vám číslo bankovního konta. Předem děkuji.


MEMORANDUM
Konatkt

KONEC